August 13, 2022

Фармерите од Македонија со нетрпение ги очекуваат субвенциите

Сите фармери се едногласни дека субвенциите требаше да се исплатат порано. Бројни се реакции по социјалните мрежи. Субвенциите ги очекуваат и краварите и овчарите и пчеларите, […]
gdpr-image
Оваа веб страница користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со продолжување на користење на оваа веб страница, вие се согласувате со нашата политика за колачиња.
Прочитај повеќе
 - 
Bulgarian
 - 
bg
English
 - 
en
Macedonian
 - 
mk
Serbian
 - 
sr